...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Rok czekolady

Takiego obfitości festiwali czekolady jeszcze w Polsce nie było! Wszystko za sprawą firmy WeForm, która zaprasza wystawców i uczestników do słodkiej uczty w ponad 10 atrakcyjnych lokalizacjach.

Na początku była tylko jedna lokalizacja w ciągu roku - Bielsko Biała. Potem Festiwal Czekolady i Słodyczy powędrował do Sandomierza i Kazimierza, by w 2020 roku zawitać aż do 12 różnych miast w Polsce! Za wszystko odpowiada firma WeForm z Warszawy. 

 

 

Festiwal Czekolady WeForm to wystawcy z polskimi i zagranicznymi manufakturami czekolady, pralinami, figurkami i wszelkimi innymi smakołykami związanymi z czekoladą. Oprócz tego każda edycja to również tematyczne strefy, w których odbywają się warsztaty dla najmłodszych, ale też spotkania z gościami specjalnymi, degustacje czekolady i panele dyskusyjne. Odwiedzający moga liczyć na liczne konkursy z nagrodami, udział w akcjach charytatywnych (np. cykliczna akcja krwiodastwa za czekoladę), malowanie czekoladowego muralu lub seans fimu "Charlie i Fabryka Czekolady".

 

 

Ważnym elementem większości edycji jest Konkurs Tortów i Małych Form, w którym dekoratorki i dekoratorzy prezentują torty (na atrapach) w różnych kategoriach.

Weź udział w konkursie >>> KLIK! 

 

 

 

 

W najbliższym czasie wydarzenie odbędzie się w Lublinie (15-16.02.), Łodzi (29.02-01.03), Katowicach ( 7-8 .03) i Krakowie (21-22.03).

 

  

Więcej informacji >>> KLIK!

Festiwal Czekolady na facebooku >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji